Hakkımızda

Uzman kadromuz ve 12 yıllık deneyimle, sizin için en doğru Kapı Modelini birlikte yapalım…

veya

Vizyon

İşlevselliği yüksek kalite ürünler sunarak uygun fiyata kaliteli hizmet sağlamak. Kişiye özel ölçü, renk, model ve tasarım imkanı sunma çabası ile sektörde öncü marka yerimizi, kalite ve güvenilirliğimizi korumak.

Misyon

Saygı ve güven çerçevesinde kaliteli estetik ürünleri süratli bir şekilde ortaya çıkararak müşterilerimize verdiğimiz değeri arttırmak.

Müşterilerimize kişisel destek sağlayarak özel olduklarını hissettirmek.
Profesyoneller ve uzmanlar için sektörde güvenilir ve değerli kaynak olmak.
Hayalleri gerçeğe dönüştürmek.
Sürdürülebilirlik standardını karşılayan ürünler üreterek çevresel koruma konusundaki küresel sorumluluğumuza bağlı kalmak.

Genel Bakış

Kapı Şehri markası 2010 yılında kurulmuş olup firma profilimiz 1970 yılından itibaren sektörde öncü firmalardan biri olarak kapı, mobilya ve endüstriyel metal ürünler sektörlerinde hizmet vermektedir.

Yüksek kaliteli ürünler sunarak müşterilerimiz ve tedarik ortaklarımızla olan ilişkimizi sürdürmeye ve daha da güçlendirmeye kararlıyız.

Tarihçe

Aile şirketi olarak kurulan firmamız üçüncü nesile aktarılmış olup sektörde hizmetlerine devam etmektedir.

1970 yılında itibaren sektörde yerini alan firmamız endüstriyel ürünler üreterek sektöre girmiştir metal ve ahşabı birleştiren tasarımlarımız ile ahşabın sıcaklığı ve metalin estetikliğini eşsiz tasarımlarda hayata geçirmiştir.

Yurt içi ve Yurt dışı iştirakleri ile Türkiyede ve diğer ülkelerde hizmet vermektedir.

Yetmişli yıllardan bu güne gelene kadar binlerce müşteriye hizmet vererek eşsiz kalite ve tasarımları teslim ettik.

Yetenek & Kapasite

Alanımızda mükemmeliyetçi olduğumuz için işleri uygun hale getirmeye alışığız. Müşteri memnuniyeti konusunda kendimizle gurur duyuyoruz çünkü bunun uzun vadeli iş ilişkileri üzerindeki etkisinin farkındayız.

Yenilikçi tasarımla kaliteli ve dayanıklı sertifikalı ürünler ürettiğimizden emin olmak için en modern kapı ,mobilya ve metal işleme makinelerle donatılmış 40’dan fazla çalışandan oluşan dinamik ve özverili bir işgücüne sahibiz.

Tutarlı ürün kalitesi ve sürekli büyüme sağlamaya önem veriyoruz. Bu yenilikler, verimlilikte kayda değer artış sağlamamızı ve günümüzün sürekli değişen pazarında rekabetçi kalmamızı sağlıyor.

2000m2 ahşap üretimi ,1500m2 metal üretim tesisi ile sektöre hizmet etmekteyiz. Ortalama ayda 2500 adet laminat kapı, 1500 adet sac kasa , projelere özel hasta odaları , karşılama bölümleri gibi ürünler üretmekteyiz.

Ürünler

Kendi bünyemizde bulunan makine ve ekipmanlarla üretimini gerçekleştirmekteyiz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kapı tipleri

 • Laminat Kapılar

 • Amerikan Kapılar

 • Lake Kapılar

 • Mobilya Kaplama Kapılar

 • Melamin Kapılar

 • Okul, Hastane ve Ofis Mobilyaları

  Bünyemizde bulunan mimarlar tarafından yada mimar müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda tasarlanan mobilyaların üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Üretimini gerçekleştirebildiğimiz mobilya tipleri

 • Okul sınıf kapısı , giyinme dolapları, masa ve sıralar, konferans salonları

 • Hastane oda kapıları, Karşılama bankoları, lobi tasarımı ve uygulamaları

 • Ofis Mobilyası , özel tasarım masa grupları ve kapılar

 • Fabrikalarda metal ve ahşap kapılar , mobilya grupları

 • Endüstriyel Metal Ürünler

Son teknoloji makine parkurumuzla sektörün ihtiyacı olan mamul ve yarı mamul ürünleri de yine biz üretmekteyiz bunlardan bazıları ise;

 • Sac kapı kasaları

 • Alüminyum kapı kasaları

 • Metal masa, sehpa ve koltuk ayakları gibi

 • Daha birçok metal ürüne şekil veriyoruz. •

Müşteri Avantajları

Müşterilerimizin ürünlerimizden maksimum faydayı elde etmelerini sağlamak için işimizi yürütme şeklimizin kalbinde yatan bir dizi temel değere sahibiz.

Bütünlük: Müşterilerimizin çıkarlarını ön planda tutmak, etik, dürüst ve güvenilir davranmak.

Keskinlik: İşimizin her alanında hassasiyet sağlamak.

Profesyonellik: Kapsamlı bilgi , tecrübe, bilim ve eğitimin ışığında uzmanlık sağlamak.

Tutarlılık: Sözleşmelirimiz ve yaptığımız işler arasında tutarlığı sağlıyarak %100 müşteri memnuniyeti elde etmek.

Yenilik ve Güvenilirlik: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden tahmin etmek ve bunlarla alakalı arge çalışmaları yaparak, zamanında ve ekonomik çözümler sunarak pragmatik tutumumuzu devam ettirmek .

İletişim: Müşterilerimiz bize iletişim kanallarımızdan çok hızlı bir şekilde ulaşabilir. Sorularını sorabilir ve cevaplarını hızlı bir şekilde alabilirler.

Mutluluk: Olumlu ve destekleyici bir çalışma ortamı ile yaptıklarımızdan keyif almak.

Sürdürebilirlik: Yaptığımız herhangi bir faaliyetin doğaya ve insana zarar vermeden maksimum etkiyi sağlayacak şekilde planlayarak çevresel faktörleri hesaplayarak yapmak.

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için ”Gizlilik Politikası” sayfamıza göz atabilirsiniz:..

Call Now Button