Akordiyon Kapı Modelleri ve Fiyatları

Kapı Şehri olarak, evlerinize pratik ve şık çözümler sunuyoruz. Akordiyon kapı modellerimizle evlerinizi daha işlevsel ve estetik hale getiriyoruz. Geniş ürün yelpazemizde yer alan farklı renk ve desen seçenekleriyle her zevke hitap ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hemen keşfedin, eviniz için en uygun akordiyon kapı modelini seçin.

veya

Akordiyon Kapı Modelleri

Akordiyon Kapı

Yıllar önce pek çok dükkanda kepenk amacıyla kullanılan akordiyon kapı modelleri, günümüzde evlerde ve iş yerlerinde de sıklıkla kullanılır. Bu kapı modellerimiz, iç içe katlanıp kapanma özellikleri ile dikkat çeker. Bu kapı şekli müzik enstrümanlarına benzeyen bir mantık ile çalışır.

Her zaman beğeni kazanan bu modellerimiz şık görünümünün yanı sıra alan konusunda problem yaşayan odalar ile mekanlar için büyük avantaj sağlar. İnce materyaller ile dizayn ettiğimiz bu kapılar, perde şekline sahiptir. İki bölme halinde açılıp kapanır. Kapı Şehri olarak son derece modern, şık ve kullanışlı modeller üretmektedir. Bu sayede de müşterilerimize hem kaliteli hem de keyifli bir deneyim imkanı sunmaktayız.

Akordiyon Kapı Modelleri

Standart tasarımlara sahip akordiyon kapı çeşitleri üretiminde genel olarak ceviz, meşe ya da ahşap desenleri kullanmaktayız. Bununla beraber polikarbon, plastik ve PVC gibi hammaddeler de tercih etmekteyiz. Akordeon kapı modelleri; fayans, ahşap, metal ya da beton yüzeylere son derece kolay bir şekilde monte edilir. Aynı zamanda pek çok farklı dekorasyon tarzı ile de rahatlıkla uyum sağlar. Bu sayede kişilerin seçim yapması daha kolay bir hale gelir.

Standart özelliklere sahip olan akordeon kapı tasarımlarımız hem sürdürülebilirlik hem de sağlamlık açısından yoğun ilgi görür. Kapı Şehri olarak müşterilerimize en modern ve kaliteli tasarımları sunmaktayız. Şık modelleri dayanıklı ve sağlam bir şekilde müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Akordiyon Kapı Özellikleri

Pek çok açıdan avantaj sunan akordiyon kapı modelleri geniş kullanım alanı ile ön plana çıkar. Aynı zamanda son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bununla beraber kurulumu da basit şekilde yapılır. Farklı tasarımlara sahip modellerimiz ile kişiler kullanım alanlarının dekorasyonlarına yönelik en doğru seçimi kolay bir şekilde yapabilirler.

Modellerimiz, ev ya da ofis gibi mekanlarda kullanım için uygundur. Özellikle bu mekanlarda yeni bir bölme veya oda açmak için bu ürünlerimiz oldukça idealdir. PVC akordeon kapı modellerimiz özellikle teras, banyo ve balkonlarda sıklıkla tercih edilir. Ürünlerimiz su, nem ve rutubet gibi dış unsurlardan kolay kolay etkilenmezler. Temizliği son derece pratik olan modellerimiz dekorasyon bakımından da şık bir tasarıma sahiptir.

Akordiyon Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hemen her üründe olduğu gibi akordiyon kapı alırken de dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır. Öncelikle ürünlerin kullanılacağı bölümlerin ölçüsünün dikkatlice alınması gerekir. Ürünlerimiz kullanılırken açma ve kapatma payının da olduğu unutulmamalıdır. Bu fazla paylar ise genel olarak duvarın içine yerleştirilip görüntü kirliliğinin oluşması engellenir.

İç mekanlarda kullanım için inceleme yapılıyorsa hem renk hem de model tercihinde dikkatli olunması gerekir. Akordiyon seçimi sırasında küçük detaylar da bütünlük açısından fazlasıyla önemlidir. Kapıların kullanımı gibi detaylarını incelerken mevcut dekorasyona uyum sağlaması göz önünde bulundurulmalıdır.

Akordiyon Kapı Kullanım Alanları

Dekoratif tasarıma sahip olan akordiyon kapı modellerimiz pek çok alanda kullanım için uygundur. Büyük bir özen ile tasarladığımız modellerimiz evlerin ve iş yerlerinin hemen her bölümünde rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerimiz odaları bölme imkanı sunar. Aynı zamanda sistemi sayesinde farklı amaçlar ve dekorasyon fikirleri için de son derece uygundur.

Kapı Şehri olarak dizayn ettiğimiz tüm seçeneklerimiz evlerin dar bölümleri, banyo, merdiven başları, depo, giyinme odası ya da kiler gibi alanlarda sık sık kullanılır. Aynı zamanda geniş bölümlerin bölünmesi için de tercih edilebilir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip modellerimiz iş yerlerinin depo, wc, ofis bölmesi, mutfak ve duş kapısı için de düşünülebilir. Kapı Şehri kalitesi ile müşterilerimiz kaliteli ve konforlu bir deneyim yaşar.

Akordiyon Kapı Fiyatları

Herhangi bir ürün satın alırken bazı unsurlar rol oynar. Fiyat da bu unsurlar arasında yer alır. Akordiyon kapı fiyatları da müşterilerimizin seçim sırasında dikkate aldığı ve son derece önemli olan bir faktördür. Fiyat aralıkları üzerinde rol sahibi olan birtakım etkenler vardır. Üretimde kullanılan malzeme, dış tasarım ve ölçü gibi unsurlar fiyatlar üzerinde etkili olur.

Kapı Şehri olarak dizayn ettiğimiz tüm modellerimizde fiyat olarak da beklentileri karşılamayı amaç edinmekteyiz. Belirlediğimiz satış rakamları ise farklı bütçelere sahip kişilere hitap eder. Ürünlerimiz fiyat ve performans açısından müşterilerden tam not almayı başarır. Müşterilerimize fiyat ve kalite bakımından orantılı ürünler sunmaktayız.

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için ”Gizlilik Politikası” sayfamıza göz atabilirsiniz:..

Call Now Button