Ahşap Kaplama Kapı Modelleri ve Fiyatları

Kapı Şehri olarak, estetik ve dayanıklı ahşap kaplama kapı modellerimizle evlerinize sıcaklık ve şıklık katıyoruz. Geniş ürün yelpazemizde yer alan klasik, modern ve rustik tarzlarımızla her zevke uygun seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunarken, özel tasarım ve ölçülerde de hizmet veriyoruz. Hemen keşfedin, evinize doğal bir görünüm kazandırın.

veya

Ahşap Kaplama Kapı Modelleri

Ahşap Kaplama Kapı

Her zaman ilgi gören ahşap kaplama kapı modelleri, şık tasarımları ve kullanışlı yapıları ile ön plana çıkar. Bu ürünler, özellikle evlerde sıklıkla tercih edilir. Tüm seçenekleri kaliteli malzemeler kullanarak üretmekteyiz. Bu sayede de kişilere uzun süreli kullanım vadetmekteyiz.

Ürün çeşitleri, kişilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre şekil alır. Bu doğrultuda dizayn ettiğimiz çok sayıda model vardır. Böylece herkes kendi ihtiyacına ve kullanım alanına göre model rahatlıkla bulabilir.

Ürünlerimizi farklı materyaller kullanarak tasarlamaktayız. Aynı zamanda dönem trendlerini de göz önünde bulundururuz. Ceviz ve meşe gibi farklı ağaçların ahşapları ile dizayn ettiğimiz seçeneklerimizde bu sayede değişik renk tonları da mevcuttur. Kapı Şehri olarak müşterilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı amaç edinmekteyiz.

Ahşap Kaplama Kapı Modelleri

İşlevsel yapıları ile dikkat çeken ahşap kaplama kapı çeşitleri, farklı özellikleri ile beğeni kazanır. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan ahşap ile ürettiğimiz kapılar kişilerden tam not almayı başarır. Tüm ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutmaktayız.

Ahşap, doğal bir malzeme olduğu için uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Aynı zamanda farklı dekorasyonlara ve mobilyalara da kolay şekilde uyum sağlar. Ahşap, ses yalıtımı özelliği sayesinde de oldukça avantajlı bir malzemedir. Bu malzeme ile ürettiğimiz kapı modellerimiz evlerde kullanışlı bir deneyim yaşatır. Böylece modellerimizin kullanıldığı alanlar son derece sessiz olur. Ürünlerimiz ile evlere farklı bir hava ve kaliteli dokunuş yapmayı amaçlamaktayız.

Ahşap Kaplama Kapı Özellikleri

Ahşap malzeme kullanarak tasarladığımız seçeneklerimiz her dönem ilgi odağı halindedir. Bu tasarımlarımızın sıklıkla tercih edilmesinin temel nedeni ise dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Aynı zamanda ahşap kaplama kapı modellerimizin bakımı da son derece kolay şekilde yapılır. Seçeneklerimiz arasında pek çok mekanın hem duvar hem de mobilya renklerine kolayca uyum sağlayan farklı renk tonu bulunur. Bu özelliklerden dolayı modellerimiz her zaman kişilerin dikkatini çekmeyi başarır.

Ahşap kaplama modellerimizi masif görünüme sahip olacak şekilde üretmekteyiz. Ürünlerimizin yüzeylerini kaplayıp pres ile kağıt petekleri sıkarız. Pres işleminin ardından ise cila yaparak son halini oluştururuz. Bu modellerimiz ses yalıtımı konusunda da büyük avantaj sağlar. Seçeneklerimizde doğal malzeme kullandığımız için bakımı ve temizliği kolay şekilde yapılır. Bununla beraber zarar görmesi durumda kolay biçimde tamir edilir.

Kapı Şehri olarak müşterilerimizi en iyi modellere buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Ahşap Kaplama Kapı Kullanım Alanları

Ürettiğimiz modellerde kullandığımız ahşap malzeme kişilere gerçek bir his yaşatır. Ahşap kaplama kapı çeşitleri genel olarak ev gibi iç mekanlarda kullanıma uygundur. Oda kapısı olarak kullanmak daha sağlıklı olur. Banyo ya da tuvalet gibi mekanlar için ise özel olarak dizayn ettiğimiz modellerin detaylı incelenip ıslaklık detayı doğrultusunda seçim yapılması gerekir.

Ahşap malzemeler kullanarak dizayn ettiğimiz kapı modellerimizi iç ve dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dış mekanlarda kullanmak için ürettiğimiz kapı seçeneklerimiz de vardır. Bu seçeneklerimiz mevsim koşullarına ve su ile temasa dayanıklıdır. Dayanıklılığı için özel kimyasal içerikli kaplamalar yapmaktayız.

Ahşap Kaplama Kapı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Mekan fark etmeksizin kapı satın alırken dikkate alınması gereken bazı unsurlar bulunur. Bu durum, ahşap kaplama kapı modelleri için de geçerlidir. Ürünlerimiz arasında inceleme yaparken öncelikle kullanım alanın göz önünde bulundurulması gerekir. İç mekan ve dış mekan için tercih edilecek modeller arasında inceleme yaparken mevsim koşulları göz önünde bulundurulmalıdır.

Ürünlerimizi son derece geniş bir yelpaze ile müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin seçim sırasında kullanım alanlarının dekorasyon detaylarını da göz önünde bulundurmaları gerekir. Hem renk hem de dış tasarım açısından mekana uyumlu bir model tercih etmek ekstra avantaj oluşturur. Kapı Şehri olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmalar yapmaktayız.

Ahşap Kaplama Kapı Fiyatları

Fiyat unsuru hemen her ürünün alım aşamasında büyük önem arz eder. Aynı durum, kapı modelleri için de söz konusudur. Ahşap kaplama kapı fiyatları, ürünlerimizin özellikleri doğrultusunda şekil alır. Dış tasarım, renk tonu ve üretim aşamaları gibi tüm detaylar fiyat skalası üzerinde doğrudan etkili olur.

Ahşap kaplama kapı fiyat modellerimiz, fiyat bakımında da son derece avantajlıdır. Belirlenen satış rakamlarımız ise farklı bütçelere hitap edecek şekildedir. Kapı Şehri olarak müşterilerimize hem fiyat hem de kalite bakımından en iyiyi sunmayı amaç almaktayız. Bu sayede de müşterilerimize her açıdan avantajlı bir deneyim sunmaktayız.

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için ”Gizlilik Politikası” sayfamıza göz atabilirsiniz:..

Call Now Button